Riboženklių atstatymas

Riboženklių atstatymas

Profesionaliai su tam skirta geodezine įranga galime atstatyti sunaikintus riboženklius (nužymėti sklypo ribas) arba nužymėti projektinius sprendinius (suprojektuotus pastatus, tvoras, inžinerines komunikacijas). Be geodezinių prietaisų tai padaryti yra neįmanoma, todėl bandymai tai padaryti mėgėjiškai gali kur kas daugiau kainuoti nei geodezininko paslaugos.Riboženklių atsatymą  (nužymėjimą) atliekame su mūsų arba jūsų riboženkliais. Sklypo riboženklių atstatymas galimas tik sklypams kuriems atlikti kadastriniai matavimai LKS 94 koordinačių sistemoje ir yra nustatytos ribų posūkio taškų koordinatės, kitu atveju turi būti atliekami sklypo kadastriniai matavimai.

Kada reikalingas riboženklių atstatymas, projektinių sprendinių nužymėjimas?

Prieš statant pastatus, statinius, tvoras
Norint pasitikrinti faktinį žemės naudojimą su turimais dokumentais

Riboženklių atstatymui (sklypo ribų atstatymui) reikalingi dokumentai?

Sklypo kadastrinis arba unikalus Nr. arba kadastrinių matavimų planas LKS 94 sistemoje

Projektinių sprendinių nužymėjimui reikalingi dokumentai ?

Pastato, statinio, inžinerininių komunikacijų projektas LKS 94 kordinačių sistemoje. Pirmenybė būtų skaitmeniam variantui- *dwg formato failui, jei neturite, tada tiks PDF ar paveikslėlio pavidalu.

Riboženklių atstatymo paslaugos atlikimo teriminas 1-3 darbo dienos

Riboženklių atstatymo kaina

Paslaugos pavadinimasMato vienetasKaina Eur
Riboženklių atstatymas (nužymėjimas) (preliminari kaina nurodyta ne miškų ūkio paskirties sklypams)1-2nuo 50
3-8 nuo 60-70
>8sutartinė

Riboženklių atstatmo, projektinių sprendinių nužymėjimo kaina yra preliminari ir kiekvienam objektui gali skirtis

Riboženklių atstatymo kainą lemiantys veiksniai

Įtakos turį sklypo užstatymas, jame esančių želdinių kiekis, atstumas iki objekto, atstatomų riboženklių kiekis. 

riboženklių atstatymas

Sužinokite Jus dominančių paslaugų kainą ar kitą informaciją

Visi laukeliai, pažymėti *, yra privalomi

Taupykite laiką – sutartis pasirašinėkite nuotoliniu būdu arba pasirinkite paslaugų užsakymą gavus išankstines sąskaitas.

Paslaugos

Topografinė nuotrauka, tai detalus 2,5 D vietovės planas rengiamas masteliu 1:500, kartais sutrumpinai vadinamas toponuotrauka.
Profesionaliai su tam skirta geodezine įranga galime atstatyti sunaikintus riboženklius arba nužymėti projektinius sprendinius.
Žemės sklypo kadastriniai matavimai – tikslieji žemės matavimai liaudyje ne visai tiksliai vadinami geodeziniais matavimais.
Pastatų kadastriniai matavimai- matavimai, kuriuos gali atlikti tik matininko kvalifikaciją turintys asmenys ir kurių metu nustatomos faktinės pastato, patalpų charakteristikos.
Geodeziniai matavimai iš esmės yra visi tikslieji matavimai kuriuose naudojami ypatingai tikslūs – geodeziniai prietaisai.
Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai dažniausiai rengiami, kai sklypas dalinamas ar atidalinimas iš bendrosios nuosavybės.
Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas gali būti puiki alternatyva statybai žemės ūkio paskirties sklype, jei to padaryti nėra galimybės pagal savivaldybė bendrąjį planą keičiant paskirtį.

Žemės naudojimosi tvarkos planas rengiamas matininko kvalifikaciją turinčio asmens ir gali būti alternatyva sklypų formavimo ir pertvarkymo projektams.

Servituto nustatymo planas dažniausiai rengiamas tada, kai dėl projektavimo klaidos, matininko ar žemėtvarkos skyriaus klaidos nebuvo nustatytas privažiavimo prie sklypo ar inžinerinių komunikacijų servitutas.
Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai dažnai rengiami ir naudmenų pakeitimui – miško įveisimui žemės ūkio paskirties žemėje.
Geodezinis planas pagal daugumos žmonių užklausas dažniausiai yra žemės kadastrinių matavimų planas.
Tai tokie geodeziniai matavimai, kurių metu yra parengiamas užbaigto statinio, inžinerinės komunikacijos tikslus planas – išpildomoji geodezinė nuotrauka.

Sklypo padalijimas – paslauga, kurios metu sklypas padajijamas į kelis atkirus sklypus arba atidalijima iš bendosios nuosavybės. Esant galimybei keičiama žemės sklypo paskirtis.

Ūkininko sodybos vietos parinkimo projektai yra puiki alternatyva statyti gevenamosios ir kitos paskirties pastatus žemės ūkio paskirties žemėje ir jei to nėra galimybės padaryti pagal savivaldybės bendrąjį planą.