Kontrolinė geodezinė nuotrauka

Kontrolinė geodezinė nuotrauka

Tai tokie geodeziniai matavimai, kurių metu yra parengiamas užbaigto statinio, inžinerinės komunikacijos tikslus planas – išpildomoji geodezinė nuotrauka. Plane yra nurodomos matuojamo objekto charakteringų taškų koordinatės LKS94 sistemoje, atstumai nuo sklypo ribos, kitų svarbių vietovės objektų, taip pat nurodoma charakteringų taškų altitudės (aukščiai LAS07 sistemoje) bei kitos charakteristikos kaip: cokolis, kraigo aukštis, diametrai, nuolydžiai, slėgiai ir t.t Vėliau šie planai gali būti panaudoti rengiant inžinerinių tinklų, statinių, pastatų kadastro duomenų bylas, kurios reikalingos objektų registravimui Registrų centre ir jų vertės apskaičiavimui. Išpildomosios nuotraukos reikalingos priduodant pastatą, kaip įrodymas apie jų funkcionavimą ir pastato užbaigimą.Parengtos išpildomosios nuotraukos yra saugomos savivaldybių archyvuose.

Kada reikalinga  kontrolinė geodezinė nuotrauka?

1. Naujai įrengtoms inžinerinėms komunikacijoms ar statiniams,kuriems yra reikalinga inventorizacija;
2.Prieš pradedant eksploatuoti inžinerines komunikacijas nuvestas nuo centralizuoto tinklo (miesto) į gyvenamąjį ar kitą pastatą;
3.Pastato ir inžinerinių išpildomosios rengiamos namo pridavimui kartu su kadastriniais matavimais (kaip įrodymas apie pastato baigtumą).

Kontrolinių geodezinių nuotraukų atlikimui reikalingi dokumentai:

1. Sklypo adresas arba kadastrinis ar unikalus nr.;

2. Požeminių inžinerinių tinklų (komunikacijų) projektas.

Kontrolinės geodezinės nuotraukos atlikimo terminas 2-6 sav

Kontrolinė geodezinė nuotrauka kaina

Paslaugos pavadinimasMato vienetasKaina Eur
Pastato išpildomoji nuotrauka1 vnt.
Nuo 60
Vietinių inžinerinių tinklų kontrolinė išpildomoji nuotrauka1 vnt.
Nuo 60
Tinklų kontrolinė išpildomoji nuotrauka iki miesto tinklų
1 vnt./Priklauso nuo atstumo iki miesto tinklų
Nuo 60
Šulinių kortelės
1-20
15
>2010
Didelės apimties inžinerinių tinklų kontrolinės išpildomosios nuotraukos
Iki 600 m
0,7 už metrą
>600 m
sutartinė
Dangų, tvorų ir kitos išpildomosios
sutartinissutartinė
Pastato ašių nužymėjimas individualaus gyvenamojo namo
1 vnt.
Nuo 70
Projektinių sprendinių nužymėjimas vietovėje
1-2 vnt.40
3-8 vnt.60-70
> 8 vnt.sutartinė

išpildomoji geodezinė nuotrauka

Sužinokite Jus dominančios kontrolinės geodezinės nuotraukos kainą

Visi laukeliai, pažymėti *, yra privalomi

Taupykite laiką – sutartis pasirašinėkite nuotoliniu būdu arba pasirinkite paslaugų užsakymą gavus išankstines sąskaitas.

Paslaugos

Topografinė nuotrauka, tai detalus 2,5 D vietovės planas rengiamas masteliu 1:500, kartais sutrumpinai vadinamas toponuotrauka.
Profesionaliai su tam skirta geodezine įranga galime atstatyti sunaikintus riboženklius arba nužymėti projektinius sprendinius.
Žemės sklypo kadastriniai matavimai – tikslieji žemės matavimai liaudyje ne visai tiksliai vadinami geodeziniais matavimais.
Pastatų kadastriniai matavimai- matavimai, kuriuos gali atlikti tik matininko kvalifikaciją turintys asmenys ir kurių metu nustatomos faktinės pastato, patalpų charakteristikos.
Geodeziniai matavimai iš esmės yra visi tikslieji matavimai kuriuose naudojami ypatingai tikslūs – geodeziniai prietaisai.
Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai dažniausiai rengiami, kai sklypas dalinamas ar atidalinimas iš bendrosios nuosavybės.
Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas gali būti puiki alternatyva statybai žemės ūkio paskirties sklype, jei to padaryti nėra galimybės pagal savivaldybė bendrąjį planą keičiant paskirtį.

Žemės naudojimosi tvarkos planas rengiamas matininko kvalifikaciją turinčio asmens ir gali būti alternatyva sklypų formavimo ir pertvarkymo projektams.

Servituto nustatymo planas dažniausiai rengiamas tada, kai dėl projektavimo klaidos, matininko ar žemėtvarkos skyriaus klaidos nebuvo nustatytas privažiavimo prie sklypo ar inžinerinių komunikacijų servitutas.
Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai dažnai rengiami ir naudmenų pakeitimui – miško įveisimui žemės ūkio paskirties žemėje.
Geodezinis planas pagal daugumos žmonių užklausas dažniausiai yra žemės kadastrinių matavimų planas.
Tai tokie geodeziniai matavimai, kurių metu yra parengiamas užbaigto statinio, inžinerinės komunikacijos tikslus planas – išpildomoji geodezinė nuotrauka.

Sklypo padalijimas – paslauga, kurios metu sklypas padajijamas į kelis atkirus sklypus arba atidalijima iš bendosios nuosavybės. Esant galimybei keičiama žemės sklypo paskirtis.

Ūkininko sodybos vietos parinkimo projektai yra puiki alternatyva statyti gevenamosios ir kitos paskirties pastatus žemės ūkio paskirties žemėje ir jei to nėra galimybės padaryti pagal savivaldybės bendrąjį planą.